Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Cetelem startuje spolupráci se značkou KIA

Napsal admin • Čvc 16th, 2010 • Rubrika: CETELEM

27.05.2010

Od poloviny května letošního roku začala společnost Cetelem spolupracovat se značkou KIA. Cetelem se tak stává dalším partnerem pro velkoobchodní financování skladových zásob v dealerské síti.

„Naším prvním obchodním partnerem z řad prodejců vozů KIA se stala společnost REALCENTRUM pod Holoměří, s.r.o., která nabídne všem zákazníkům Cetelem jedinečnou akci. Na vybrané modely poskytne bezplatnou servisní prohlídku a klient může ušetřit až 4 000 korun,“ uvedl Radek Veselý, ředitel Správy financování motorových vozidel společnosti Cetelem.

„Nákup vybraného automobilu lze realizovat bez dostatku potřebných finančních prostředků, a to jednoduše v síti našich partnerů,“ doplnil R. Veselý. Klient má možnost získat zajímavý úvěr s nízkou úrokovou sazbou jako z banky, a navíc bez poplatku za vedení účtu a uzavření smlouvy. Největší předností je, že vozidlo neslouží jako zástava a majiteli vozidla zůstává i technický průkaz.„Klient může také s vozidlem volně nakládat a ještě před splacením celého úvěru auto prodat a pořídit si nové,“ dodal k výhodám R. Veselý. Podnikatelé mohou nárokovat vrácení DPH z fakturované ceny ihned při koupi vozidla. K vozidlu lze uzavřít nejen výhodné pojištění schopnosti splácet úvěr, ale i povinné ručení a havarijní pojištění.


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku