Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Kdo nabízí půjčky peněz?

Napsal admin • Zář 6th, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Dnešní článek bude o tom, že vám představíme různé finanční instituce, které působí na Českém finančním trhu a poskytují běžným lidem různé druhy půjček a úvěrů.

Půjčování peněz

Začátek půjčování peněz je zhruba v době kdy se začaly využívat klasické papírové peníze. Od té doby se rozmohly půjčky. A každým rokem finanční instituce poskytují více a více půjček. Je to také tím, že běžní občané si prostě zvykly na to, že mohou žít pohodlně na dluh a nemusí si na nic šetřit. Všechno pak mají hned.

Bankovní půjčky

Když půjčku nebo úvěr, tak by jsme se měly určitě nejprve obrátit na klasické banky. Je docela dobré že u nás působí hodně bank, takže máte opravdu z čeho vybírat. Banky nabízejí jak klasické kreditky, kontoktokorentu, klasické půjčky ale v posledních letech se u nich stále častěji najde i půjčka bez doložení příjmu, což je půjčka u které nemusíte vůbec dokládat vaše příjmy. Což může být pro některé lidi výhodné.

Nebankovní půjčky

Někteří lidé však mají smůlu v tom, že jim banka nechce půjčku prostě poskytnout. Většinou je to z toho důvodu, že již mají nějaký ten zápis v registru dlužníků, protože již měly problémy se splácením svých dřívějších úvěrů a půjček. U nebankovních společností je poskytována například pujčka 20000 do hodiny, což by měla být malá půjčka do jedné hodiny. U této půjčky však bývají docela vysoké roční úroky.

Rychlé půjčky

V dnešní době jsou půjčky stále rychlejší a rychlejší. Některé společnosti dokonce vyvěšují nabídky typu peníze ještě dnes, což znamená že peníze dostane ještě ten den co si o půjčku zažádáte. S tím však moc nepočítejte u klasických bank, to se stává spíše u malých nebankovncíh společnosti a firem z nebankovního sektoru.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku