Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Nebankovní půjčky a jejich hlavní nevýhody

Napsal admin • Úno 25th, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Rozebereme si hlavní nevýhody půjček, které poskytují nebankovní společnosti a nebankovní společnosti z nebankovního sektoru.

Jištění směnkou

Malé nebankovní společnosti často zajištění svoje půjčky různými směnkami. To je pro vás jako pro dlužníka nevýhodné, je to výhodné hlavně pro věřitele. Přesto je půjčka na směnku ihned od nebankovních společností u hodně oblíbená i když je téměř vždy jištěná směnkou. Někteří lidé prostě potřebují peníze a pak si půjčí doslova na za každých podmínek.

Nevýhodné podmínky

Nebankovní půjčky jsou sice většinou hodně rychlé. To ukazuje třeba rychlá půjčka do 24 hodin. Na co vám však je nějaká rychlost poskytnutí půjčky, když se jedná o totálně nevýhodné půjčky. Téměř vždy jsou tam vysoké úroky, dále vysoké sankční poplatky a těměř vždy je ve smlouvě také nepříjemná rozhodčí doložka, pak už se nemůžete obrátit na normální civilní soud.

Jak se poskytují nebankovní půjčky

Dnes už se často půjčky poskytují přes internet. To znamená, že velmi často stačí poslat žádost jednodušše přes internet. V poslední době se v Česku hodně rozšířily i SMS půjčky. Taková sms půjčka pro ženy by měla být určena pro ženy, přitom se jedná o úplně obyčejnou SMS půjčku.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku