Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Největší zájem je zatím letos o konsolidace

Napsal admin • Čvc 16th, 2010 • Rubrika: CETELEM

10.05.2010

Češi zatím projevili největší zájem o úvěry, které slouží ke sloučení více úvěrů v jeden, o půjčky na rekonstrukce a vybavení domácnosti.

„Za poslední čtyři měsíce letošního roku jsme zaregistrovali zvýšený zájem klientů o konsolidace půjček. Meziroční nárůst je až o 45 procent. Hlavními důvody tohoto trendu je jednak zjednodušení administrativního procesu splácení, tak především díky jedné nízké měsíční splátce vzniklá úspora v rámci měsíčního rodinného rozpočtu,“ komentoval vývoj Ing. Tomáš Siegler ze Správy marketingu a komunikace společnosti Cetelem. Přitom měsíční splátka se klientům může snížit až o 50 % a hlavně odpadnou administrativní záležitosti kolem každého úvěru a s tím spojené poplatky. „S největší pravděpodobností bude tento zájem Čechů o konsolidace i do budoucna pokračovat,“ dodal T. Siegler.

Dalším nejčastějším důvodem, proč klienti žádají o půjčky, jsou rekonstrukce jejich domů a bytů. „Z celkového objemu financovaných žádostí bylo téměř 20 % úvěrů použito k rekonstrukcím a opravám domů a bytů; meziročně však došlo k 5procentnímu poklesu. Dalších 10 % klientů využilo finanční prostředky k vybavení domácnosti resp. pořízení nábytku,“ řekl T. Siegler.

Vzhledem k tomu, že se zájem o půjčky na větší projekty pohybuje stabilně na úrovni okolo 25 %, zatraktivnil Cetelem svou nabídku účelových půjček prostřednictvím výhodné úrokové sazby. „Od května přicházíme s nabídkou nízkého úroku 6,9 % p.a. (RPSN 7,11), který je možno získat na financování projektů nad 100 000 Kč při délce splácení do 24 měsíců.,“ doplnil T. Siegler.

Více informací o nabídce s atraktivním úrokem od 6,9 % p.a.


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku