Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Provident má nového generálního ředitele

Napsal admin • Čvc 16th, 2010 • Rubrika: Provident Financial

Generálním ředitelem společnosti Provident Financial pro ČR a SR se stal Chris Wheeler (48), který přichází z Mexika, kde vedl expanzi firmy do regionu Monterrey.

Chris Wheeler pracoval řadu let v mateřské společnosti Provident Financial plc. (PF) ve Velké Británii, než došlo jejímu rozdělení na PF a mezinárodní skupinu International Personal Finance plc (IPF). V roce 2001 přestoupil do mezinárodní divize a během následujících let získával bohaté zkušenosti v oblasti obchodu například v Polsku, ale také u nás a na Slovensku, kde krátce působil i jako generální ředitel a má proto dobré znalosti místního trhu. Od roku 2005 vedl expanzi společnosti v Mexiku a odtud přechází na pozici generálního ředitele pro Českou republiku a Slovenskou republiku, kde vystřídá dosavadního ředitele Davida Parkinsona. Ten současně přebírá pozici generálního ředitele Provident Financial v Polsku.

Chrisu Wheelerovi je 48 let, mezi jeho koníčky patří hudba a motorky. Je nadšeným fanouškem fotbalu, zejména týmu Manchester United.

Společnost Provident Financial s.r.o. působí na českém trhu krátkodobých hotovostních půjček pro domácnosti již 12 let a má zde 250 000 zákazníků. Poskytuje půjčky za transparentních podmínek, půjčky jsou  bezúčelové, bez ručitele, bez skrytých poplatků a sankcí. V okamžiku uzavření smlouvy zná zákazník konečnou částku, kterou zaplatí. V České republice zajišťuje zázemí společnosti 650 zaměstnanců a na 3300 obchodních zástupců. Výše půjčky se pohybuje od 3 000 do 50 000 Kč s délkou splácení 30, 40 či 60 týdnů.

Provident Financial plc byla založena ve Velké Británii již v roce 1880. V roce 2006 bylo rozhodnuto rozdělit firmu na Provident Financial plc a mezinárodní divizi podnikající pod názvem International Personal Finance (IPF), pod kterou spadá i česká pobočka Provident Financial s.r.o. IPF v současnosti působí v šesti zemích světa: v Česku, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku a v Mexiku. V nich prostřednictvím své sítě 28 000 obchodních zástupců poskytuje své služby 2 milionům zákazníků a zaměstnává na 5000 lidí.


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku