Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Půjčky od soukromých osob do 20000 Kč

Napsal admin • Pro 3rd, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Někteří lidé jsou ochotni si půjčit i od růných soukromých osob a investorů, kteří se pohybují hlavně v soukromém sektoru. V článku se dozvíte více informací o těchto půjčkách.

Soukromé osoby

Od soukromých osob si často půjčují hlavně lidé, kteří jsou v zoufalé situaci. Žádaly o půjčky jak u banky, tak u nebankovních společnosti. Ale ani jedna tim jejich půjčku neposkytla. Tito lidé se pak právě obracejí na soukromé osoby, protože soukromé osoby půjčují téměř každého. Tedy i lidem s malými příjmy nebo lidem, kteří jsou v nějakých registrech dlužníků atd. Soukromé osoby poskytují svoje půjčky od soukromých osob převážně problémovým klientům.

Půjčky na občanku

Soukromým osobám často stačí když se jim prokážete platnou občankou. Prostě na prověřování moc nedají a půjčku poskytnou úplně každému. Jejich půjčky na op ihned a hotově jsou poskytovány v hotovosti. Peníze tedy můžete hned použít, nemusíte čekat až vám peníze dorazí na váš bankovní účet u vaší banky.

U těchto půjček jsou vždy vysoké roční úroky. Tyto úroky mají také nevýhodné podmínky, proto je lepší si vybrat jiné půjčky. Ideálně nějakou půjčku od banky. Nejlevnější jsou účelové půjčky. Jako je třeba hypotéka.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku