Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Registr dlužníků fyzických osob

Napsal admin • Bře 31st, 2012 • Rubrika: Nezařazené

V samotném článku se dozvíte k čemu slouží takový registr dlužníků. A jaké registry dlužníků fungují u nás v České republice.

Registry dlužníků

Spousta Čechů řeší problém, že mají zápis v registru dlužníků a to znamená, že už jim neposkytne banka žádnou půjčku. Nemohu tedy o banky žádat o hypotéku, ale o jiné druhy půjček. Banky se tak ochraňují před těmito problémovými klienty, kteří by jim nemusely splácet jejich závazky a oni by se mohly dostat do finančních potíží.

Pozitivní i negativní registr dlužníků

Většina druhů registrů dlužníků mají v dnešní době dvě části. První částí je negativní část registru dlužníků a druhou částí je pozitivní registr dlužníků. Jaké zápis v registru dlužníků se označuje pokud jste v negativní části registru dlužníků. Tam jste se mohly dostatek pokud jste neplatily své předchozí závazky. Ať už šlo o hypotéku, úvěry či půjčky. V současnosti neexistuje žádný registr dlužníků online zdarma, kam by jste mohly podívat pohodlně přes internet.

Výpis z registru dlužníků

Lidé se většinou dovědí o tom, že jsou v nějakém registru dlužníků, až ve chvli kdy žádají v bance o další půjčky. Oni jim řeknou, že jim půjčku prostě neposkytnou protože mají negativní zápis v registru dlužníků. V článku registr dlužníků nahlížení rozebíráme jakým způsobem pak můžete nahlédnotu do registru dlužníků. Většinou vám zašlou výpis z registru dlužníků poštou.

Nebankovní registr dlužníků

Nejvíce lidí je zapsaných právě v nebankovním registru dlužníků. Tento SOLUS registr dlužníků využívají hlavně společnosti, které působí právě v tomto nebankovním sektoru. Jedná se tedy hlavně o nebankovní společnosti, někdy také o další firmy. V současné době jsou tam zapojení například mobilní a telefonní operátoři.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku