Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Rodinné domy na splátky

Napsal admin • Dub 25th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Málo komu se v dnešní době podaří na rodinný domek našetřit v hotovosti. Většina lidí si tak musí rodinný domek koupit na splátky. Většinou se využívá klasická hypotéka.

Pořizování vlastního bydlení

Dříve bylo pořizování vlastního bydlení pro mladé rodiny rozhodně snadnější. Mladé rodiny byly podporovány a i ten kdo měl nízký příjem si mohl vydělat na svůj vlastní rodinný dům. Případně si mohl vzít půjčku bez úroku od státu. Dnes je to tak, že našetřit na rodinný dům si dokáže pouze lidé, kteří mají hodně nadprůměrné příjmy, nebo jsou to podnikatelé, živnostníci, OSVČ.

Rodinný domek na splátky

V Česku jsou i takové stavební firmy, které rovnou nabízejí postavení rodinný domů na klíč na splátky. Nemusíte mít tedy hotovost, ale pak nemovitost postupně splácíte každý měsíc. Vždy je třeba ověřit si za jakých podmínek vám stavební firma půjčí a jeslti to je výhodné. Takový dům na splátky si můžete většinou vybrat pomocí katalogu.

Hypotéka na vlastní bydlení

Nejčastěji se v Česku na profinacování vlastního bydlení využívá hypotéka. U hypotéky ručíte nemovitostí a díky tomu je úroková sazba u hypotéky docela přijatelná, navíc je splácení roztažené do hodně let. Dnes je možné si nechat spočítat hypotéku přes internet. Stejně tak si můžete rovnou porovnat i všechny nabídky od hypotečních bank.

Hypoteční úvěr pro podnikajicí osoby

Dnes už existuje i speciální hypotéka pro podnikatele, která je určená pro podnikajicí osoby. U této hypotéky se často místo příjmů řeší hypotéky na podnikatelském účtu. A nebo je třeba prokázat dvě poslední daňová přiznání. Tato hypoška je jak pro podnikatele, tak živnostníky a OSVČ.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku