Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Soukromé osoby a jejich půjčky

Napsal admin • Led 12th, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Někteří lidí neuspějí u banky, ale ani u nebankovních společností. Tito lidé se pak často obracejí na různé soukromé osoby, které poskytují svoje půjčky od soukromých osob.

Půjčky od soukromých osob

V dnešní době mají lidé stále větší finanční problémy a řeší to velmi často půjčkami. Prvně si půjčují u bank, ale až jim přestanou poskytovat půjčky, tak se začnou obracet na nebankovní společnosti. Pokud neuspějí ani u nebankovních společností, tak se někteří obracejí i na soukromé osoby. Soukromé osoby nabízejí svoje půjčky od soukromých osob téměř každému. Důležité je však vědět, že se jedná o velmi drahé půjčky, které se nevyplatí vůbec brát.

Půjčka bez doložení příjmu

Někteří lidé pracují ve svém zaměstnání načerno a tak nechtějí při žádosti o půjčku prokazovat výši svých příjmů. Pro tyto lidí může být pak vhodná půjčka bez doložení příjmu u které nemusíte vůbec prokazovat vaše příjmy. Je to tedy ideální pro lidi, kteří pracují načerno nebo dostávají část mzdy bokem. Tzv. neoficiálně.

Na co si dát pozor při braní půjček

Při braní půjček je třeba si dávat velký pozor na podmínky, které jsou uvedené v písemné smlouvě. Spousta lidí dělá tu chybu, že si úvěrové smlouvy vůbec nepřečtou a pak se střašně diví co to vlastně podepsaly. Ve smlouvě zkontrolujte nejen výši úroků a měsíční splátky. Důležité jsou také sankční poplatky, rozhodčí doložka a přesný splátkový kalendář.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku