Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Srovnání spořících účtů 2012

Napsal admin • Bře 2nd, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Spořící účty jsou zajímavou možností jak bezpečně zhodnotit své volné peníze. V článku najdete srovnání spořících účtů za rok 2012.

Spořící účty

Spoustu lidí má peníze doma v šuplíku. A to je podle mě škoda, protože takhle nedostáváte vůbec žádný úrok a na spořícím účtu můžete nyní získat roční úrok okolo 2 procent. Navíc máte peníze pojištěné. Doma vám je může někdo ukradnout, v bance jsou peníze pojištěné až do výše 2,5 milionu. V článku spořící účty srovnání se můžete podívat na srovnání těch nejlepších spořících účtů.

Nej spořící účty

Co by měl splňova takový nejlepší spořící účet ? Určitě by měl mít vysoký roční úrok a měl by být zcela bez poplatků. Neměly by jste platit ani za odchozí platbu. Výhodou také je, pokud si můžete spořící účet založit pohodlně přes internet a nemusíte ztrácet čas vyřizováním spořícího účtu na kamenných pobočkách.

Dlouhodobě výhodný ING konto spořící účet

Dlouhodobě je výhodný ING konto spořící účet, která nabízí vždy vysokou sazbu. Hlavní výhoda je však v tom, že tuto sazbu drží po delší dobu. Nové banky nasadí velkou sazbu a po pár měsících tuto sazbu potichu sníží. A lidé se pak musí buď smířit s nižším úrokem nebo přejít na jiný spořící účet.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku