Nebankovní půjčky informace

Nebankovní půjčky zprávy

Veřejný registr dlužnků

Napsal admin • Čer 2nd, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Představíme si blíže registr dlužníků. A dozvíte se jestli v současné době vůbec existuje nějaký veřejný registr dlužníků.

Mám záznam v registru dlužníků

Spousta lidí zjistí, že mají nějaký záznam v registru dlužníků, až ve chvli, kdy si chtějí vzít v bance jinou půjčku a bankovní úřednice, že půjčku jim nemohou schválit z důvodu zápisu v registru dlužníků. Tito lidé pak často vůbec nevědí čeho se tento zápis v registru týká a jak vlastně takový zápis vznikl.

Jak nahlédnout do registru dlužníků ?

Nejprve si dlužník musí sám zjistit, v jakém registru dlužníků je vlastně zapsaný. V Česku totiž neexistuje pouze jeden registr dlužníků, ale existuje více registrů dlužníků. Až si zjistíte v jakém registru dlužníků máte zápis, tak to můžete dále řešit. V současné době není lidem k dispozici žádný registr dlužníků online zdarma, kam by jste se mohly dívat online přes internet.

Výpis z registru dlužníků

Když už tedy budete mít zjištěno v jakém registru dlužníků jste zapsaní, tak musíte tedy registr požádat o výpis z jejich registru dlužníků. Často je nutné tuto žádost poslat poštou. V článku registr dlužníků nahlížení je podrobněji rozepsáno a rozebráno jakými způsoby můžete přistupovat do registru dlužníků. Není to zase tak složité.

SOLUS

Většina lidí, kteří mají zápis v registru dlužníků, jsou zapsaní v Solus registr dlužníků. Což je registr dlužníků, který je spravován sdružením SOLUS. Do tohoto registru dlužníků jsou zapojeny především nebankovní společnosti, proto se mu často říká nebankovní registr dlužníků.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku